טיול כוכב לצפון איטליה – 8 ימים

טיול משפחות לצפון איטליה - 8 ימים

08 ימים / 07 לילות

ורונה
מרפסת רומאיו ויוליה
אגם גארדה
סרמיונה
ונציה
הרי הדולמיטים
הקודם
הבא

תאריכי יציאה

מחיר הטיול

יצירת קשר

לפרטים נוספים, הצעת מחיר והזמנות

התקשרו עכשיו 1-800-350-545
 נשמח לעמוד לשרותכם

המחיר כולל:
 • כרטיס טיסה לפי המסלול
 • מיסי נמל והיטל דלק כפי שידועים כיום
 • בתי מלון מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה
 • כלכלה: 7 ארוחות בוקר במלון המבוססות על מוצרים מותרים בכלים חד-פעמיים, 5 ארוחות חמות – חלקן צמחוניות, אפשרות להכנת כריכים לצהריים.
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל
 • מלווה קבוצה ישראלי, שומר מצוות בקי ומנוסה
המחיר אינו כולל:
 • ביטוחים מכל סוג שהוא.
 • הוצאות בעלות אופי אישי.
 • בילויים ותכניות בערבים,
  אשר אינם כלולים במסלול.
 • כל מה שאינו מפורט בסעיף הטיול כולל.

לקוחות מספרים

טיולים נוספים שעשויים לעניין אותך

יום מס' 1 (שלישי): תל-אביב - צפון איטליה – ורונה – ואלג'יו סול מינצ'ו

ניפגש בנתב"ג, ונמריא לצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לביקור בורונה, עירם של רומאיו ויוליה. נצפה על הארנה – האמפיתיאטרון הרומאי העתיק, שמארח בכל שנה את פסטיבל האופרות הבינלאומי. נמשיך בסיור רגלי בעיר הרומנטית אל ביתה של יוליה – הבית עם המרפסת המפורסמת. נטייל בין חומות העיר וסמטאותיה ונראה את כיכר העשבים – היא כיכר השוק. בדרכנו נראה את מבנה בית הכנסת הגדול על שם הפרטיזנית ריטה רוזני ונספר את סיפור הקהילה היהודית במקום. ניסע לכיוון העיירה וולאג'ו סול מינצ'יו לביקור בפנינת האזור – הבורגוטו – כפר עתיק קטן, מדהים ביופיו, שבתיו הקטנים יושבים ממש על מי נהר המינצ'ו. בתופ הביקורים נדיע לבית המלון בחבל ונטו, בו נשהה במהלך כל הטיול.

יום מס' 2 (רביעי): אגם לאגו די גארדה – סרמיונה, מפלי רארונה, מלצ'סינה

ניסע לאזור אגם גארדה ונבקר בעיירה הציורית – סרמיונה, העתיקה והמיוחדת בשל מיקומה על לשון יבשה צרה שחודרת אל אגם גארדה. נטייל להנאתנו בין הסימטאות הציוריות שכמו נשפכות בסופן אל האגם, והמעוניינים יוכלו לשוט בסירות מירוץ על האגם (בתשלום), ולנשנש משלל הפירות האקזוטיים שמוצעים למכירה בכניסה לעיירה. נמשיך לביקור בשמורת טבע מיוחדת בצפון האגם, בה נמצאים מפלי וארונה הנופלים בסדרת מדרגות מרשימות. בהמשך ניסה לעיירה הקסומה מלצ'סינה, למרגלות המונטה בלדו.

יום מס' 3 (חמישי): ונציה

היום מוקדש כולו לונציה – מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות והגונדולות. טיול לאורך התעלות והגשרים, יוביל אותנו לגטו היהודי הראשון בעולם, ואנו נבקר בבתי הכנסת והמוזיאון היהודי שבו. נראה את הגרנד קנאלה ממרומי גשר הריאלטו ונגיע אל כיכר סן מרקו – כיכר היונים. כאן נוכל לראות את ארמון הדוג'ים, לספר את סיפורו של גשר האנחות ולקנות משפע המזכרות המוצעות למכביר. המעוניינים, יוכלו (בתשלום) להצטרף לשייט וביקור באי הזכוכית מורנו או אי הדייגים בורנו ו/ או לשוט בגונדולות באווירה הרומנטית של העיר המיוחדת.

יום מס' 4 (שישי): פארק המים AQUAPARADISE ופארק עולם הקולנוע MOVIE LAND STUDIO

היום נבלה בפארק "עולם הקולנוע". נחווה ונזדהה עם פעלולי רמבו הגיבור האמריקאי, נכיר את זורו הגיבור המקסיקני בעל המסיכה, נראה את המופע המרתק של "MAGMA" – משאית הקרב בג'ונגל ונבלה בלונה פארק ברכבות הרים עוצרות נשימה. מכאן נמשיך לפארק המים המפורסם – אקווה פרדייס ונשתעשע בשלל המגלשות והבריכות שבאתר. עמוסי חוויות נשוב לבית המלון. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום מס' 5 (שבת): צפון איטליה

תפילה וסעודת שבת. את שעות אחה"צ נקדיש למנוחה ופעילות חברתית.

יום מס' 6 (ראשון): הרי הדולומיטים

לפנינו יום מקסים באזור הרי הדולומיטים – מן היפים והמרתקים ביותר באירופה. בנסיעתנו צפונה, דרך נוף ציורי נחלוף על פני עיירות, שנראות כמו לקוחות מספרי אגדות. הדרך המתפתלת בין ההרים, תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרים משובצים בבתי עץ שעל חלקם ציורי קיר טיפוסיים, והכל טובל בירוק עז. נעצור בעיירות, במעברי הרים ותצפיות נוף מרהיבות, ולעת ערב נחזור למלוננו.

יום מס' 7 (שני): פארק גארדה לנד

היום מוקדש לפארק השעשועים "גארדה לנד", המפורסם. רק האמיצים יוכלו לנסוע ברכבת המהירה המבצעת פעלולים נועזים והתהפכויות. נוכל להתחפש למחפשי אוצרות נסתרים ונשוט באבובים בג'ונגלים מסתוריים בסגנון "אינדיאנה ג'ונס", כדי למצוא את "אוצר פרעה" במקדשי מצרים העתיקה. נוכל גם לצפות במופע אבירי ימי הביניים רכובים על סוסים.

יום מס' 8 (שלישי): צפון איטליה – תל-אביב

תם ונשלם הטיול . נארוז את שלל החוויות והרשמים וניסע לנמל התעופה, ממנו נמריא חזרה ארצה.