טיול כוכב לצפון איטליה 7 ימים

טיול משפחות לצפון איטליה - 7 ימים

07 ימים / 06 לילות

ורונה
מרפסת רומאיו ויוליה
אגם גארדה
סרמיונה
ונציה
הרי הדולמיטים
הקודם
הבא

תאריכי יציאה

מחיר הטיול

יצירת קשר

לפרטים נוספים, הצעת מחיר והזמנות

התקשרו עכשיו 1-800-350-545
 נשמח לעמוד לשרותכם

המחיר כולל:
 • כרטיס טיסה לפי המסלול
 • מיסי נמל והיטל דלק כפי שידועים כיום
 • בתי מלון מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה
 • כלכלה: 6 ארוחות בוקר במלון המבוססות על מוצרים מותרים בכלים חד-פעמיים, 5 ארוחות חמות – חלקן צמחוניות, אפשרות להכנת כריכים לצהריים.
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל
 • מלווה קבוצה ישראלי, שומר מצוות בקי ומנוסה
המחיר אינו כולל:
 • ביטוחים מכל סוג שהוא.
 • הוצאות בעלות אופי אישי.
 • בילויים ותכניות בערבים,
  אשר אינם כלולים במסלול.
 • כל מה שאינו מפורט בסעיף הטיול כולל.

לקוחות מספרים

טיולים נוספים שעשויים לעניין אותך

פארק השעשועים של צפון איטליה – אגמים, הרים ושלושה פארקי שעשועים בנופים נפלאים. החוויה המשפחתית המושלמת. נבקר בורונה ובוונציה הנפלאות, בפארקי מים, פארקי שעשועים ופארק קולנוע, נופי הדולומיטים והאגמים של צפון איטליה. טבע, היסטוריה ושעשועים.

יום מס' 1 (רביעי): תל-אביב - צפון איטליה

מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן-גוריון וטיסה לצפון איטליה. לאחר הנחיתה נעשה דרכנו לוורונה עירם של רומיאו ויוליה. נצפה אל המרפסת המפורסמת, נטייל בעיר העתיקה ונראה את ככר ERBA שדוכני שוק רבים מקיפים אותה. לאחר הסיור נגיע לבית המלון באזור.

יום מס' 2 (חמישי): וונציה

היום אנו מבקרים בוונציה, עיר התעלות והגונדולות. טיול רגלי לאורך התעלות והגשרים יוביל אותנו לגטו היהודי הראשון בעולם על בתי הכנסת שבו. לאחר הביקור נשוט בתחבורה ציבורית, נראה את הגרנד קנאלה וגשר הריאלטו ונגיע אל כיכר סן מרקו – מהיפות בכיכרות אירופה. הכיכר מוקפת בניינים חשובים ומרשימים, ביניהם הבזיליקה של סן מרקו, הקמפנילה, ארמון הדוג'ים וגשר האנחות. נוכל לקנות משפע המזכרות המוצעים בדוכנים, או לתפוס שלווה באחד מבתי הקפה שבכיכר אשר אלפי יונים מתרוצצות בה. המעוניינים יוכלו לשוט בגונדולות (בתשלום) או לבקר באי מוראנו / בוראנו (בתשלום).

יום מס' 3 (שישי): פארק המים Aquaparadise - פארק עולם הקולנוע Movieland Studios

היום מצפה לנו “יום מהסרטים”! נתחיל בביקור בפארק “עולם הקולנוע” – `נפגוש` את רמבו, וזורו, נראה את המופע המרתק של MAGMA – משאית הקרב בג`ונגל, נראה פעלולים מפחידים ונבלה בפארק ברכבות הרים מרגשות. נמשיך לפארק המים אקוופרדייס (Aquaparadise) המצויד בכל המגלשות הגבוהות ובריכות הגלים שרק אפשר לדמיין…
עמוסי חוויות נשוב לבית המלון. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום מס' 4 (שבת): צפון איטליה

תפילה וסעודת שבת. את שעות אחה”צ נקדיש למנוחה ולפעילות חברתית.

יום מס' 5 (ראשון): הרי הדולומיטים

יום טיול קסום ונפלא להרי הדולומיטים, האלפים האיטלקיים. דרך נוף הרים פראי, אגמים, מעברי הרים, עיירות וכפרים ציוריים, נעפיל אל ההרים. המעוניינים יוכלו (בתשלום) באם מזג האויר יאפשר, להעפיל ברכבל לאחת הפסגות המרשימות של הרי הדולומיטים לתצפית מרהיבה.

יום מס' 6 (שני): פארק “גארדה לנד”

את היום כולו נקדיש לפארק השעשועים המפורסם – “גארדה לנד”. כאן נצא למסע של חוויות והרפתקאות: רכבות הרים מסוגים שונים, רכבת המתפתלת במבוכים, עולם של בעלי חיים קדומים, מפגש עם דמויות מהעולם העתיק ומסיפורי האגדות, שייט אבובים בג`ונגלים מסתוריים – הנאה צרופה גם למבוגרים שבחבורה. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

יום מס' 7 (שלישי): אגם גארדה - סירמיונה - תל אביב

היום אנו נוסעים לאגם גארדה – הגדול באגמי איטליה. ביקורנו הראשון יהיה בעיירה הציורית סירמיונה. כאן נטייל בסמטאות היפות, נוכל להאכיל את הברווזים שלשפת האגם, או לצאת לשייט מרגש בסירות מהירות ולראות את סירמיונה מזווית שונה (בתשלום). לאחר הסיור ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.