אירועים לציבור הדתי -שבתות תוכן, ימי גיבוש וכיף, טיולים

שלמה אפל מארגן כל חייו אירועים. מהימים שהדריך וריכז (קומונר,מחלקת הדרכה, שליח במקסיקו) בתנועת בני עקיבא ולאחר מכן כשניהל את הקהילות בהושעיה ואשחר בגליל. ואת מחלקת האירועים של ערוץ שבע.

שלמה אפל הוא מומחה בארגון והפקת אירועים, הוא וצוותו יתמסרו להפקת האירוע שלכם ויחסכו מכם את כל כאבי הראש.
הוא ידאג לכל הפרטים הטכניים ולתוכן הרוחני. שלמה אפל קנה לעצמו שם של "המפיק" מבין אלו המפיקים אירועים משפחתיים ליהודי העולם הבאים ארצה לצורך חגיגת שימחה משפחתית (טיולי בר מצווה בארץ) וצורכים את כל שרותיי ההיקף.
באירוע המופק על ידי שלמה אפל וצוותו מתכננים ומארגנים את כל הפרטים עד האחרון שבהם.

אירועים לציבור הדתי
בר מצווה
שבתות חתן
בר מצווה בכותל
שבע ברכות
שבת גרעין
טיולי ג'יפים
ימי גיבוש וכיף
טיולי טרקטורונים
בר מצווה במצדה
חותמת אש
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מפיקים לכם אירוע של פעם בחיים

שבת חתן/ בר מצווה / שבע ברכות

שבת גרעין / משפחתית / שבת קהילה

אירועים במקומות יחודיים

ימי גיבוש וכיף

בר-מצווה

אירוע משפחתי: שבת חתן / בר מצווה / שבע ברכות

אירוע שמחה משפחתי הוא אירוע מרגש במיוחד. המארגנים הנתונים בסערת רגשות, אינם יכולים להקדיש את מלוא תשומת ליבם להנאה וזאת בשל העול והדאגה לשמחת האורחים.

הפקת האירוע דורשת טיפול מקצועי ומוקפד ומסירת ההפקה לגורם בעל ניסיון יכולה להביא לחיסכון כספי ניכר ולשחרר את בעלי השמחה מהדאגה לפרטים הארגוניים.

הצוות של שלמה אפל- "נופש ופנאי" ידאג לטפל בכל הפרטים הארגוניים ויעזור לכם לקבל החלטות שכלתניות במקום ובזמן הנכון. לצוות "נופש ופנאי" יש את היכולת לגרום לכך שרגשותיכם וראשכם יהיו פנויים לספיגת האווירה והחוויה של הרגעים הגדולים בחייכם.

תנו לנו לטפל לכם באירוע ותישארו אתם פנויים ליהנות עם אורחיכם.

שבת גרעין / קהילה / ציון יובל

השוני המהותי בין ארגון שבתות שמחה משפחתיות, לשבתות גרעין/קהילה/ציון יובל ועוד… הוא בכך שההחלטות אינן מתקבלות ע"י גורם אחד (משפחה, מנהל רווחה חברתית בארגון) אלא ע"י מספר חברים מתנדבים המרוחקים פיזית אחד מהשני ונרתמים למשימה חד פעמית.

כל אחד השתנה בחלוף השנים, והוא רואה את המפגש בצורה אחרת.

איש המקצוע בעל הניסיון מצוות "נופש ופנאי" יודע כיצד להנחות את הגוף המארגן כנס כזה. ארגון אירוע מסוג זה דורש זמן רב מהמארגנים המתנדבים.

אנו מציעים לכם לרכוש את ניסיוננו בארגון של אירועים מסוג זה ולהשאיר בידכם את יכולת ההחלטה וההנאה בשעת האירוע. אנו נפעל על פי החלטותיכם ורצונותיכם כאילו אתם הדירקטוריון שלנו ואנו צוות הביצוע.

מתכננים אירוע? שבת חתן? התקשרו 1-800-350-545 נשמח לעמוד לרשותכם

מהרו להירשם והבטיחו לעצמכם חוויה שלא תשכח במהרה

ימי-כיף

ימי גיבוש וכיף

לצוות של "נופש ופנאי" ניסיון רב בתכנון והפקה של ימי גיבוש וכייף לחברות, ארגונים וגופים בכל תחומי המשק. הצוות מלווה את הגורמים המחליטים בארגון מהתכנון ועד הביצוע המושלם.

תוכלו לבחור ממגוון של חוויות ופעילויות מהנות, טיולים המשלבים אטרקציות ו/או פעילות, אופניים ג'יפים ועוד… פעילויות וחוויות מגוונות כמו טיפולים אלטרנטיביים, סדנאות, הפעלות לילדים, הופעות, טיולים ועוד… ימי חוויה בשטח הכוללים מגוון של פעילויות כמו גלישת מצוקים-אומגה, פיינטבול, טיולי ג'יפים, קיר טיפוס, חץ וקשת, רפטינג ועוד…תנו לנו לטפל לכם בכל האירוע בצורה מקצועית ותחסכו לעצמכם כסף וכאב ראש.

שבת גרעין / קהילה / ציון יובל

אנו עומדים בקשר עם מספר אתרי טבע, אתרים הסטורים, אתרים ארכיאולוגים ועוד…

 

באתרים אלו נוכל להפיק בעבורכם את האירוע ולהגשים לכם את חלומכם כאירוע של פעם בחיים.

תנו לנו להנחות אתכם ולעזור לכם לכוון כמה שיותר גבוהה. יש לנו ניסיון והון אנושי שמסוגלים לכך. תשאירו לנו את הארגון ופנו את לבכם וראשכם לספיגת החוויה וההנאה.